Wersja kontrastowa strony
Facebook
Biuletyn Informacji Publicznej MEN

Archiwum

Szkoły Odkrywców Talentów

19 grudnia 2013

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza wszystkie szkoły, które prowadzą zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania uczniów do aplikowania o tytuł "Szkoły Odkrywców Talentów". Prowadzone działania realizowane są w ramach projektu systemowego "Opracowanie i wdrożenie kompleksowego systemu pracy z uczniem zdolnym”.

ERASMUS+

18 grudnia 2013

Zachęcamy do udziału w nowym programie edukacyjnym Unii Europejskiej ERASMUS+ na lata 2014-2020. Będzie wspierał edukację, szkolenia, inicjatywy młodzieżowe oraz sportowe w Europie.

Nowoczesne technologie w edukacji włączającej - materiały

16 grudnia 2013

Zachęcamy do pobierania prezentacji oraz materiałów z międzynarodowej konferencji pt. "Nowoczesne technologie w edukacji włączającej. Polskie i międzynarodowe wyniki badań i praktyka", która odbyła się 26 listopada 2013 roku w Warszawie.

Link: http://eduentuzjasci.pl/Materiały-z-konferencji/

Raport z ewaluacji szansą na sukces szkoły

12 grudnia 2013

Ośrodek Rozwoju Edukacji ma zaszczyt zaprosić w dniach 19 - 20 grudnia 2013r. do Gdańska na konferencję "Raport z ewaluacji szansą na sukces szkoły". Konferencja organizowana jest w ramach projektu „System doskonalenia nauczycieli oparty na ogólnodostępnym kompleksowym wspomaganiu szkół” i projektu „Program wzmocnienia efektywności systemu nadzoru pedagogicznego i oceny jakości pracy szkoły. Etap III”.

Edukacja dla pracy

10 grudnia 2013

Dnia 9 grudnia 2013 r. w Warszawie w hotelu JM APART odbyła się konferencja podsumowująca projekt systemowy „Edukacja dla pracy”. zorganizowana przez Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej.

Po lewej stronie - logo i napis Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności. Na środku - logo i napis Ministerstwo Edukacji Narodowej. Po prawej stronie - Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny Przejście do strony głównej MEN

NEWSLETTER